Szkolny Turniej Mikołajkowy, Dirty Dancing w rytmie kolęd

Mikołajkowy szał dał znać o sobie w Liceum Ogólnokształcącym w Świdwinie. Na językach całej szkoły była klasa 2A, która podbiła serca jurorów oraz publiczności.

To zagwarantowało im wygraną w postaci N-ki klasowej. Zachwycili oni widownię swoimi umiejętnościami tanecznymi i współpracą. Nad podopiecznymi czuwała wychowawczyni, pani Katarzyna Brdyś, która okazała się wisienką na torcie klasy.

Na podium pojawiła się również klasa 2B, która zapewniła nam ogromną dawkę humoru. Obfity w masę kaskaderskich ruchów układ rodem z Dirty Dancing sprawił, że na chwilę wstrzymaliśmy oddech (oczywiście pomiędzy następnymi salwami śmiechu), gdy przez aulę jak burza wystrzeliła na swoim Fotelu nr 1 pani Katarzyna Gulczyńska. Niewątpliwie, to do nauczycieli należało to show. 

Taki przedsmak świąt zafundowali nam organizatorzy - Samorząd Uczniowski. Mogliśmy nie tylko nacieszyć uszy i oczy pokazami talentów uczniów, a i połechtać swoje podniebienie świątecznymi pierniczkami i cukierkami.
Takim oto akcentem zakończyliśmy ten długo wyczekiwany dzień w naszej szkole. Na głowy uczniów niczym kurtyna spadł pierwszy, co prawda sztuczny śnieg w tym roku, który na chwilę zmył z ich czoła zmarszczkę zmęczenia i napełnił ich umysł nową, świeżą energią na resztę dnia. Tegoroczne Mikołajki zapiszą się w pamięci wielu z nas. Trzeba jednak przyznać, że poprzeczka została podniesiona naprawdę wysoko, więc w tym roku poproście Mikołaja o drabinę, bo za rok może się Wam przydać.

 Wesołych Świąt życzą:

Natalia K., Aleksandra M., Natalia B. z klasy 2C

zdjęcia wykonali: p. A. Majka i p. A. Brdyś

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

JoomBall - Cookies

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.