Previous Next

ZJAZD ABSOLWENTÓW ROCZNIK ‘97  

 

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy wszystko się zaczyna.  J. Twardowski W minioną sobotę, 24. czerwca 2017r., po 20-tu latach ponownie spotkaliśmy się w naszej starej- nowej szkole.

W szkole, która pamięta nas - niedawno  siedzących w ławkach, zdających maturę. Dziś to szkoła nadal piękna, już wyremontowana i rozbudowana. Wszyscy przyjechaliśmy na spotkanie w doskonałych nastrojach, z uśmiechem i młodzieńczym wyglądem, jakby czas zatrzymał się w miejscu. Tylko bagaż życiowych doświadczeń zdradził, że …20 lat minęło. Liceum było dla wszystkich początkiem zawodowej drogi. W porozrzucanych miejscach (w kraju i poza jego granicami) oraz w przeróżnych dziedzinach (m.in. w prawie, medycynie, oświacie, szkolnictwie wyższym, biznesie) odnaleźliśmy zawodowe spełnienie. Dla niektórych licealne lata były także początkiem pięknej miłości, która przetrwała do dziś.

Wspomnieniom tego wyjątkowego miejsca i czasu nie było końca. Z przyjemnością zwiedziliśmy szkołę i w doskonałych humorach bawiliśmy się w pobliskiej restauracji. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Edwardowi Wójcikowi oraz naszym nauczycielom – p. prof. Alinie Frankiewicz, p. prof. Jolancie Zatoń i p. prof. Adamowi Brdysiowi, że zechcieli przyjąć nasze zaproszenie i towarzyszyć nam w tym przemiłym spotkaniu.

Mamy nadzieję, że za rok – z okazji 50-lecia szkoły - znów się zobaczymy… może tym razem w nieco liczniejszym gronie. Do zobaczenia!

Absolwenci Rocznik’97

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl

JoomBall - Cookies

© 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Broniewskiego w Świdwinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.