50-lecie ZSP - lista uczestników balu

 W związku ze zjazdem w dniach 21-22.09.2018 i Balem Absolwenta uprzejmie informujemy, że przebieg imprezy, w tym wizerunek osób w niej uczestniczących będzie utrwalany za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. 

 

50-lecie szkoły - Lista absolwentów

Zapisało się już 178 absolwentów! ;)


Nazwisko Imię Rocznik Klasa Wychowawca Wpłata
Czarnowska Alicja 1971/1972 IV a Jan Augustyniak wpłacono
Pilarz Włodzimierz 1971/1972 IV a Jan Augustyniak wpłacono
Wójcik Edward 1971/1972 IV a Jan Augustyniak wpłacono
Bronowicka Barbara 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn wpłacono
Kojro Dorota 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn wpłacono
Malinka Ewa 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn wpłacono
Ratańska Krystyna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn wpłacono
Baryń Barbara 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Brycka Zofia 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Dziwosz Urszula 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Kozłowska Teresa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Ogrodnik Grażyna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Ośmiałowska Arleta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Piechocka Elżbieta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Samulewicz Ryszarda 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Strenk Wiesława 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Kowalewska Izabela 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Ślusarek Ewa 1972/1973 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Bąk Barbara 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Belczyńska Bogusława 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Gieszkie Hanna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Grygiel Urszula 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Gryglicka Helena 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Kisiel Renata 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Król Krystyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Lesiak Leokadia 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Orłowska Elżbieta 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Kusztal Danuta 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Rybacka Bożena 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Miętek Robert 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Pietrzykowski Marian 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Nowak Bogusława 1973/1974 IV b Andrzej Szulc wpłacono
Kłosowska Elżbieta 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek wpłacono
Kosińska Krystyna 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek wpłacono
Salamon Teresa 1973/1974 IV c Barbara Ślusarek wpłacono
Olesiejuk Arkadiusz 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Orliński Krzysztof 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Poprawski Wojciech 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Tomaszczuk Marian 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Bronowicka Bożena 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Korzeniewska Ewa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Kusztal Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Nikipierowicz Alina 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Sławańska Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Tatara Ewa 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Pych Magdalena 1974/1975 IV c Maria Bembnista wpłacono
Krzemień Alina 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Pukis Bożena 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Szydłowska Maria 1975/1976 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Gasek Zbigniew 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Marzewski Krzysztof 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Skonieczna Grażyna 1975/1976 IV b Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Wiącek Gabriela 1975/1976 IV c Stanisława Jakubowska wpłacono
Marzewska Urszula 1976/1977 IV b Jan Augustyniak wpłacono
Mańczyk Barbara 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz wpłacono
Czubiński Antoni 1978/1979 IV a Andrzej Szulc wpłacono
Dorniak Roman 1978/1979 IV a Andrzej Szulc wpłacono
Bronowicki Leszek 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Frukacz Małgorzata 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Ignaszewska Dorota 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Kiszkiel Lilla 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Kwit Elżbieta 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Pacholczyk Zofia 1980/1981 IV a Danuta Lebda wpłacono
Besztak Urszula 1980/1981 IV a Danuta Lebda wpłacono
Przybysz Jolanta 1980/1981 IV a Danuta Lebda wpłacono
Hus Grażyna 1980/1981 IV b Jan Augustyniak wpłacono
Kiewro Sabina 1980/1981 IV b Jan Augustyniak wpłacono
Nikipierowicz Janusz 1980/1981 IV b Jan Augustyniak wpłacono
Przybysz Dariusz 1981/1982 IV a Adam Brdyś wpłacono
Staniszewski Janusz 1981/1982 IV a Adam Brdyś wpłacono
Jędrzejszyn Marek 1981/1982 IV a Adam Brdyś wpłacono
Biszof Katarzyna 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Książek Lech 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Socha Małgorzata 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Ślusarek Małgorzata 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Waloch Dorota 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Miękczyńska Małgorzata 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek wpłacono
Sołomiewicz Ryszard 1982/1983 IV b Maria Rydzio wpłacono
Czubińska Bożena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Dudek Beata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Sekura Dorota 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Śniególska Małgorzata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Włodarczyk Marzena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Weraksa Joanna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk wpłacono
Berdel Angela 1984/1985 IV b Emilia Jamróz wpłacono
Ociepa Beata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz wpłacono
Sierputowicz Dorota 1984/1985 IV b Emilia Jamróz wpłacono
Świecak Mirosław 1984/1985 IV b Emilia Jamróz wpłacono
Tomal Małgorzata 1984/1985 IV b Emilia Jamróz wpłacono
Rudnicka Monika 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Weinar Zbigniew 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Czartowski Artur 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Mrowiński Krzysztof 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Zimna Marlena 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Godzieba Dariusz 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Górska Wioletta 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Kozak Iwona 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak wpłacono
Wiśniewska Renata 1987/1988 IV b Jerzy Maruszak wpłacono
Konat Joanna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko wpłacono
Pawlaczyk Izabela 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko wpłacono
Sękowska Joanna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko wpłacono
Radzikowski Marcin 1988/1989 IV b Zofia Zatorska wpłacono
Rzeszowska Ewa 1988/1989 IV b Zofia Zatorska wpłacono
Halak Małgorzata 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Żytko Jolanta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Sitko Joanna 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Berdel Alicja 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski wpłacono
Donica Dariusz 1989/1990 IV b Zbigniew Kaniewski wpłacono
Wnuczko Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk wpłacono
Banaczek Daniel 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Kmiecik Magdalena 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Kordowiecka Katarzyna 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Karabela Piotr 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Talmon Sebastian 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Tatys Tomasz 1992/1993 IV b Adam Brdyś wpłacono
Miszczyszyn Magdalena 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Marszałek Adam 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Pietraszewska Monika 1993/1994 IV c Jolanta Zatoń wpłacono
Piędel Monika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska wpłacono
Nowak Agnieszka 1996/1997 IV a January Pawlos wpłacono
Żołnierek Magdalena 1996/1997 IV a January Pawlos wpłacono
Adamczyk Marta 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Binkowski Artur 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Gałosz Dominika 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Kozub Kinga 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Romanowski Jarosław 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Walkiewicz Maciej 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Ogrodowski Witold 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Sałach Igor 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Skoczny Katarzyna 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Kiszka Anna 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz wpłacono
Marko Karol 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz wpłacono
Paszel Marta 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz wpłacono
Radzikowski Maciej 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz wpłacono
Frankiewicz Karol 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Jakubowska Ewa 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Krysiak Dominika 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Rosa Joanna 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Artyńska Aniela 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Borzymowski Marcin 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Bratuń Magdalena 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Karabela Szymon 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Krasińska Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Miętek Agata 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Olczak Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Pawlik Ewa 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Wójcik Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Żmirski Dawid 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Dudziński Adam 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Heksel Mariola 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Malitowska Anna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Smulczak Piotr 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Bielecka Magdalena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Ślusarek Agata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Leszczyńska Ksenia 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Rydz Monika 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Kolenko Radosław 2000/2001 IV b Małgorzata Pluta wpłacono
Chmura Aleksandra 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Czajkowska Anna 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Michalczyk Julita 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Mikułko Marcin 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Olszewski Łukasz 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Osińska Urszula 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Zielińska Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Rauflajsz Bartosz 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak wpłacono
Szuster Magdalena 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak wpłacono
Biereznowski Józef 2001/2002 IV b Andrzej Sawka wpłacono
Paprocki Hubert 2001/2002 IV b Andrzej Sawka wpłacono
Soczyński Ignacy 2001/2002 IV b Andrzej Sawka wpłacono
Banach Karolina 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Penkin Michał 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Sztuba Artur 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Diakun Marta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz wpłacono
Komar Katarzyna 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz wpłacono
Smulczak Tomasz 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz wpłacono
Rzeszowska Julia 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński wpłacono
Bany Mateusz 2004/2005 III b Irena Deniszczuk wpłacono
Zołnierek Adrian 2004/2005 III b Irena Deniszczuk wpłacono

Elżbieta Kozłowska rocznik 1980 kl. IVa wych. Jadwiga Zabłońska

Anita Konat rocznik 1989

Sylwia Grzęda rocznik 1999

Karina Staszewska rocznik 1996

Katarzyna Cisek rocznik 2002

 

 

Odwiedź nas na:

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl