50-lecie ZSP - lista uczestników balu

50-lecie szkoły - Lista absolwentów

Zapisało się już 86 absolwentów! ;)


Nazwisko Imię Rocznik Klasa Wychowawca Wpłata
Czarnowska Alicja 1971/1972 IV a Jan Augustyniak wpłacono
Wójcik Edward 1971/1972 IV a Jan Augustyniak wpłacono
Ratańska Krystyna 1971/1972 IV b Marian Dańczyszyn wpłacono
Baryń Barbara 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Dziwosz Urszula 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Kozłowska Teresa 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Ogrodnik Grażyna 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Ośmiałowska Arleta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Piechocka Elżbieta 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Samulewicz Ryszarda 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Kowalewska Izabela 1971/1972 IV c Konstanty Ryckiewicz wpłacono
Bąk Barbara 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Belczyńska Bogusława 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Gieszkie Hanna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Grygiel Urszula 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Kisiel Renata 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Król Krystyna 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Lesiak Leokadia 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Łapiuk Teresa 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Orłowska Elżbieta 1972/1973 IV c Zygfryd Banachowski wpłacono
Kusztal Danuta 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Rybacka Bożena 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Miętek Robert 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Pietrzykowski Marian 1973/1974 IV a Henryk Klaman wpłacono
Poprawski Wojciech 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Tomaszczuk Marian 1974/1975 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Kusztal Grażyna 1974/1975 IV b Krystyna Augustyniak wpłacono
Kozłowska Elżbieta 1976/1977 IV a Zdzisława Nenycz wpłacono
Mańczyk Barbara 1977/1978 IV b Zdzisława Nenycz wpłacono
Frukacz Małgorzata 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Ignaszewska Dorota 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Kiszkiel Lilla 1979/1980 IV a Jadwiga Zabłońska wpłacono
Pacholczyk Zofia 1980/1981 IV a Danuta Lebda wpłacono
Nikipierowicz Janusz 1980/1981 IV b Jan Augustyniak wpłacono
Staniszewski Janusz 1981/1982 IV a Adam Brdyś wpłacono
Książek Lech 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Ślusarek Małgorzata 1981/1982 IV b Maria Bembnista wpłacono
Miękczyńska Małgorzata 1982/1983 IV a Barbara Ślusarek wpłacono
Czubińska Bożena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Dudek Beata 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Sekura Dorota 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Włodarczyk Marzena 1983/1984 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Weraksa Joanna 1984/1985 IV a Jadwiga Zabłońska-Wojciuk wpłacono
Rudnicka Monika 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Mrowiński Krzysztof 1986/1987 IV b Maria Bembnista wpłacono
Konat Joanna 1988/1989 IV a Ryszard Świerzko wpłacono
Żytko Jolanta 1989/1990 IV a Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Wnuczko Anna 1990/1991 IV a Irena Deniszczuk wpłacono
Miszczyszyn Magdalena 1993/1994 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Rudowicz Katarzyna 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska wpłacono
Piędel Monika 1994/1995 IV c Mirosława Ciechanowska wpłacono
Żołnierek Magdalena 1996/1997 IV a January Pawlos wpłacono
Binkowski Artur 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Gałosz Dominika 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Kozub Kinga 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Romanowski Jarosław 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Walkiewicz Maciej 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Sałach Igor 1997/1998 IV b Irena Deniszczuk wpłacono
Marko Karol 1997/1998 IV c Alina Frankiewicz wpłacono
Frankiewicz Karol 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Rosa Joanna 1997/1998 IV d Janusz Miętek wpłacono
Borzymowski Marcin 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Bratuń Magdalena 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Krasińska Katarzyna 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Miętek Agata 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Olczak Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Pawlik Ewa 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Wójcik Łukasz 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Żmirski Dawid 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Heksel Mariola 1998/1999 IV b Lucyna Dziewiatowska wpłacono
Bielecka Magdalena 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Ślusarek Agata 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Banasiak Justyna 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Leszczyńska Ksenia 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Rydz Monika 1999/2000 IV a Zofia Zatorska wpłacono
Zielińska Agnieszka 2000/2001 IV c January Pawlos wpłacono
Szuster Magdalena 2001/2002 IV a Barbara Ryżlak wpłacono
Biereznowski Józef 2001/2002 IV b Andrzej Sawka wpłacono
Soczyński Ignacy 2001/2002 IV b Andrzej Sawka wpłacono
Banach Karolina 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Penkin Michał 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Sztuba Artur 2001/2002 IV c January Pawlos wpłacono
Bielecka Helena 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz wpłacono
Diakun Marta 2001/2002 IV d Alina Frankiewicz wpłacono
Rzeszowska Julia 2002/2003 IV b Krzysztof Mrowiński wpłacono
Zołnierek Adrian 2004/2005 III b Irena Deniszczuk wpłacono

Odwiedź nas na:

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Władysława Broniewskiego
ul. Kościuszki 28
78-300 Świdwin

E-mail (administrator)

admin@zspswidwin.pl

E-mail (redakcja)

news@zspswidwin.pl